AdSense Pratik Başlangıç Rehberi

ile sizlerleyiz. Peki, nereden ve nasıl başlamalısınız? Google AdSense yayıncılığı ile para kazanmak isteyen ama daha önce hiçbir web sitesi hazırlamamış olan birisi nereden başlamalıdır?

 AdSense Pratik Başlangıç Rehberi Önerilerimiz

Bu sorunun cevabı şöyle olabilir: Kendinizi nerede rahat hissediyorsanız oradan başlamalısınız. Eğer WordPress ile çalışacak veya sıfırdan sitenizi oluşturacak kadar kendinizden eminseniz öyle yapmalısınız. Pek çok web yayıncısı başlangıç için en iyi yöntemin Blogger olduğunu düşünmektedir. Siz de bu düşüncede iseniz, Blogger için üye olun, hazır şablonları inceleyin, içeriğinizi oluşturun, AdSense ‘e kaydolun ve reklamları blogunuza ekleyin.

Tüm çalışmaları, içeriğinizi görmek ve reklamlarınıza ilk tıklamayı almanın heyecanı içinde zevkle yapın.

Daha sonra, çok fazla içerik eklemeden önce kendi web barındırma şirketinizle anlaşın ve WordPress’i kurun. Tüm içeriğinizi WordPress’e taşıyın. Böylece, hemen para kazanmaya hazır bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

AdSense ciddi bir iştir ve ciddi bir çalışma gerektirir. Sitemizde, bir web sitesinden, AdSense ile para kazanma yöntemleri hakkında makaleler yayınlayacağız. Elbette herkes binlerce lira kazanamayacak. Ancak burada yayınlanan makalelerde yazılanları dikkatli bir şekilde incelediğinizde, her ay belli bir miktar para kazanabileceksiniz.

Kayıt olma aşamasından başlayıp AdSense için ihtiyacınız olan her şeyi bu web sitesinde yayınladığımız makalelerde anlatmaya çalışacağız. Mevcut gelirlerinizi artırmak için de pek çok önemli ipuçlarını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Web sitemizin, AdSense hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayan web sitesi yayıncılarının da rahatlıkla yaralanabileceği bir kaynak olması konusunda uğraş veriyoruz. AdSense hakkında az veya çok bilgi sahibi olan yayıncılar için optimizasyon ve gelirlerini artırma konularında yardımcı olmaya çalışacağız.

Google AdSense, web sitesi yayıncılarının, sitelerinden para kazanmaları için en güvenilir ve en iyi yoludur. Burada anlatılan konular elbette her programda olduğu gibi zaman içerisinde bazı değişikliklere uğrayabilir.

Google Adsense para kazanma yolları yazımız için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir