İnternetten Yasal Yollarla Para Kazanmak

için yapılması gerekenler nelerdir? İnternetten para kazanmak istiyorum diyorsanız size birkaç önerim olacak. Sermaye gerektirmeyen yöntemlerle para kazanabilirsiniz. İnternetten yasal yollarla para kazanmak sanıldığı gibi kolay ve zahmetsiz değildir. İnternetten para kazanmak bilgi, yetenek, emek ve zaman isteyen bir konudur.

İnternetten Yasal Yollarla Para Kazanmak İçin Önerilerimiz

1-) yazarak para kazanabilirsiniz.

2-) Dosya yükleyerek para kazanabilirsiniz.

3-) Anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

4-) Kısaltarak para kazanabilirsiniz.

5-) Facebook hayran sayfanızdan para kazanabilirsiniz.

6-) 2. el ürün satarak para kazanabilirsiniz.

Makale yazarak para nasıl kazanılır?

Herhangi uzman olduğunuz veya yazabileceğiniz bir konu hakkında makaleler yazarak ve bunları bir blog sitede yayınlarsanız, örneğin blogger olabilir ve bloğunuza Google vb. reklamlar alarak kendinize kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda blogger Google iş ortağı olması nedeniyle reklam almanız ve yayınlamanız çok daha kısa sürede olacaktır. Kazanç sistemi ise en güvenli olan yol budur. İsteğe göre kendinize bir sitede yapabilir veya yaptırabilirsiniz. WordPress bir site yaptırmanız size hem maliyetsiz ve hızlı olacaktır. Unutulması gereken en önemli şey makalenizin özgün olmasıdır.

Dosya yükleyerek para nasıl kazanılır?

Bir diğer kazanç sağlayacağınız yöntem ise dosya yükleyerek para kazanmaktır. Lisans hakkı olmayan dosya, resim, demo sürümler vb. aklınıza ne gelirse yüklediğiniz dosyaların indirilme sayısına göre ücret ödenen sistemdir. Turbobit üzerinden alacağınız premium üyelikle başlayan sistem size turbobit dosyalarını bekletmeden ve hızla indirmenize ve dosya yükleyebilmenizi sağlar. Yüklediğiniz dosyaların indirilme sayısına göre ödeme yapar. Bu işte en önemli nokta dosyalarınızın başka kullanıcılar tarafından indirilmesini sağlamaktır. Bunu da yurtiçi ve yurtdışı form sitelerinde yayınlarsanız indirilme oranı artacak ve kazanç sağlamış olacaksınız yani indirme linklerini ne kadar çok yayarsanız o kadar çok kazanırsınız.

Anket doldurarak para nasıl kazanılır?

Anket doldurarakta kazanç sağlayabilirsiniz. Anket yayınlayan siteler var özellikle yurtdışı kaynaklı ve nu sitelere ücretsiz üye olup karşınıza çıkan anketleri dolduruyorsunuz ve anket başına küçükte olsa kazanç sağlamış oluyorsunuz. Ama büyük kazançlar beklemeyin.

Kısaltarak para nasıl kazanılır?

Link kısaltarak para kazanmak şu günlerde en çok tercih edilen yöntem özellikle ADF bu konuda çok başarılı sistem şu şekilde işliyor. Link kısaltma sistemine üye oluyorsunuz ve fark etmeksizin site linklerini sistemden kısaltıyorsunuz ve o linklere insanların tıklamasını sağlıyorsunuz. Tıklayınca ne mi oluyor önce 5 saniyelik bir reklam çıkıyor sonrasında linkin asıl gitmesi gereken siteye gidiyor ve kazanç sağlamış oluyorsunuz. Tıklama başına ödeme yapıyor sistem

Facebook hayran sayfanızdan para nasıl kazanılır?

Biraz internetle içli dışlı olan insanlar için önerebileceğim bir konu facebook hayran sayfasına sahipseniz ve sayfanız aktif aynı zamanda yüksek beğeniye sahipse para kazanmak sizin için biraz daha kolay. Sayfanızın içeriğine göre özellikle internetten satış yapan firmalara sayfanızı kiralayabilir veya paylaşım başına ücretlendirme yapabilirsiniz. Yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

2.el ürün satarak para nasıl kazanılır?

Evinizde, iş yerinizde kullanmadığınız veya fazla olan ürünleriniz sahibinden.com veya gittigidiyor.com sayfalarından satabilirsiniz hem gereksiz ürünlerden kurtulmuş olursunuz hem de kendinize ek gelir sağlamış olursunuz. Ayrıca sermayeniz varsa ürün alıp bu sitelerde satış yapabilirsiniz ve mağaza dahi açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir