Para Kazandıran Online Oyunlar

hangileridir? Oturduğunuz yerden eğlenceli zaman geçirerek oyun oynayarak para kazanmanız mümkün. Yapmanız gereken para kazanabileceğiniz çevrimiçi oyunları oynamayı tercih etmeniz. Hangi çevrimiçi oyunu oynayarak para kazanabilir diye soruyorsanız gelin göz atalım.

Para Kazandıran Online Oyunlar Nelerdir?

1: Team Fortress 2

Yapımcısı Valve olan Team Fortress 2’de para kazanmanız için diğer oyuncularda bulunmayan kozmetik eşyalara sahip olmanız yeterli olacaktır. Oyunda bulunan kozmetik eşyalar daha iyi görüntüye sahip olmanızı sağlamaktadır ve durum her oyuncu için aynı değildir bu yüzden diğer oyuncular kendilerinin sahip olmadığı eşyaları size para ödeyerek alacaktır buda sizin oyun içi takas ile gerçek para kazanmanızı sağlayacak. Bu durum Valve tarafından onaylı olarak yapılmaktadır hiçbir sorun yaratmamaktadır. Hatta bu konuyla ilgili oyun yapımcısı olan Valve’den gelen açıklamada eşyaların çoğunluğu oyuncular tarafından yaratıldığı söylenmişti. Workshop özelliği bu durum gerçekleşiyor.

2:Counterstrike GO

Valve tarafından Counter Strike oyununun online modu olarak 2012’de piyasaya sürmüş olduğu CS GO oyunu dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri. CS GO oyununun her yıl e-spor turnuvaları yapılmaktadır ve e-spor takımları bu turnuvalar sayesinde ciddi meblağlarda para kazanmaktadır. Bunun birlikte oyun içerisinde sandık satışı veya sandık açımından kazandığınız silah skinlerinin satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

3:League of Legends

Riot Games tarafında 2009 tarihinde piyasaya sürülen ve kısaca LOL denilen oyun strateji tabanlı olup kule savunmasının yapıldığı çok oyunculu savaş oyunudur. League of Legends oyununun dünya genelinde oynayan birçok oyuncusu ve sıkı takipçileri vardır. Oyun her yıl 2 miilyon dolar ödüllü olmak üzere dünya şampiyonası düzenlemektedir. Bunun yani sıra oyunla ilgili Youtube videosu çekerek veya Twich yayınları yaparak ekstra gelir oluşturabilirsiniz.

4:Clash Royale

Android veya İOS işlemcili akıllı telefonlarınızda bulunan marketlerden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun. Dünya genelinde birçok kişinin telefonlarından oynadığı oyunda yapmanız gereken kule savunması ve kart oyunlarını doğru oynayarak en iyi yerlere gelmeniz.

5:Mobile Legends: Bang Bang

Bir diğer mobil oyunumuz olan Mobile Legends oyunu LOL benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. İOS ve Android üzerinden oyuna ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Takım halinde kule savunması yaptığınız oyunda sahip olduğunuz karakteri, hesabı geliştirip diğer oyunculara satışını gerçekleştirebilir para kazanabilirsiniz.

6: PUBG

Battle Royale oyunu olan PUBG oyununu dünyada birçok kişi oynamakta ve sağlam bir kitleye sahiptir. Oyunun mantığı 100 kişinin atlamış olduğu haritada silahlar ve ekipmanlara toplayarak diğer oyuncular ile çatışıp hayatta kalan son kişi olmak. Yerel ve global olarak düzenlenen turnuvalarına takım olarak veya tek katılarak para kazanabilirsiniz. Dünyada en çok turnuva düzenlenen e-spor oyunlarından biridir.

Yukarı hem bilgisayar hem de telefonlarından oynayabileceğiniz oyunları belirterek keyifli vakitler geçirerek para kazanabileceğiniz gösterdik. Oyunlara harcayacağınız zaman göre oyun içinde ustalaşarak para kazanma şansınız diğer oyunculara daha çok olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir