Twitter Para Kazanma Yolları

Twitter yolları nelerdir? Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden birisi olan Twitter, sizler için bir kazanç kapısı olabilir, tabii bazı şartları elbette var, bunlardan ilki ise hatrı sayılır bir takipçi sayınızın olması ve iyi bir etkileşim almanız gerekmektedir.

Twitter Para Kazanma

İlk olarak çeşitli firmaların viral reklamlarını paylaşarak en kolay ve hızlı yoldan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Büyük firmalar Twitter’ı reklam paylaşmak için oldukça aktif olarak kullanıyor, eğer iyi bir firmayla anlaşabilirseniz, viraller üzerinden  oldukça iyi miktarlar da kazançlar elde edebilirsiniz. Aldığınız etkileşim sayısına göre de diğer büyük firmalar ile de kolay bir şekilde anlaşmanın yolu açılmış olur. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunmaktadır. Takipçileriniz sizin gelir kazanmanız için gerekli olan en temel dayanaktır. Eğer onları sıkacak şekilde reklam paylaşımı yaparsanız, bir süre sonra sizi takip etmekten vazgeçecektir. Bu durumda da etkileşim sayınız azalacak ve viral alamamaya başlayacaksınız, bu durumun önüne geçmek için ise viralleri takipçilerinizi sıkmayacak şekilde paylaşmanız gerekmektedir. Buna da en iyi siz karar vereceksiniz.

Satış ortaklığı yaparak oturduğunuz yerden oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça basittir. Bir üretici veya ürünlerinin sosyal medya da iyi pazarlanabileceğini düşündüğünüz bir satıcı varsa onunla ürünlerini Twitter’da yayınlamak ve sattığınız ürün başına komisyon almak konusunda anlaşın. Bu sayede sadece birkaç tık yaparak ürün satın ve komisyon ücretinizi alın. Böylece hem satıcı kazansın hem de siz.

Ücretli bir şekilde RT ve FAV hizmeti sunabilirsiniz. Yine bu işlemi yapmak için de hatrı sayılır bir miktar takipçiye ihtiyaç vardır. Sizden düşük takipçili profiller yazıkları twetlerin daha fazla kişiye ulaşması için size mesaj atabilir. Siz de takipçi sayınıza göre bir fiyat belirleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işten de oldukça iyi miktarlar da paralar kazanabilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak sizlerde Twitter’dan para kazanabilirsiniz. Aslına bakıldığın da ise yapılması gereken zor bir şey olmadığı direk göze çarpıyor. Eğer artı bir gelir kapısı istiyorsanız, Twitter sizin için harika bir yer.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir