Ekrem Coşkun Döner Bayilik

bayilik nasıl alınır? “Ne yediğini bilmek herkesin hakkı” prensibiyle yola çıkan Ekrem Coşkun döner lezzetine lezzet katmaya devam ediyor. 2013 yılında Ekrem Coşkun tarafından kurulan işletme özellikle fiyatlarındaki uygunlukla da biliniyor. Ekrem coşkun döner kalitesinden ödün vermeyen ve helal sertifikalı şirketlerle çalışan bir şirkettir.

İslami usullere göre kesilen hayvanlar, yaprak haline getirilerek insanların beğenisine sunuluyor. Yüzde yüz dana etinden üretilen Ekrem coşkun dönerin % 90’ı et, % 10’ kavram yağıdır. Tüm şubelere Konya’dan yaprak et gönderen firma bu özelliğiyle de kalitesini bozmayan şirketler statüsüne giriyor.

Dönerler el değmeden makineyle kesilerek sofralara geliyor. Kalite ve hijyene dikkat eden firma bu yönüyle de birçok sertifikaya sahip. Ürünlerde trans yağ olmamakla birlikte hiç bir katkı maddesi de içermiyorlar.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Konya’da kurulan Ekrem coşkun döner 65 ilde 200’ den fazla şubeye sahip. Ekrem coşkun döner lezzetiyle birlikte franchise iş imkânıyla da insanlara ekmek kapısı olmaya devam ediyor. Ekrem coşkun dönerinden bayilik almak için bir kaç şartı bulunuyor.

Bayilik açmak için KDV sahil 250 bin TL franchise bedeli alan firma, personel ve usta konusunda da yardımcı oluyor. Ekrem coşkun döner ciro ve nakliye bedeli de talep etmiyor.

Ekrem Coşkun Döner Kazandırır mı?

Ürünlerinde herhangi bir katkı maddesi veya kıyma olmadan %100 yaprak döner olarak satılıyor. Fiyatları uygun olmakla birlikte şubelerinde ister ekmek arası, isterse dürüm olsun kilogram hesabı satış yapılıyor. Buda müşterilerin ilgisini daha da çekiyor.

Güvenle yiyebileceğiniz Ekrem coşkun döner şubelerine yaptığı destekle de işin kalıcılığını sağlamayı başarıyor. İlk açılışta 250bin tl civarında bedel ödeseniz de bu parayı yıl sonunda katlayarak geri kazanabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir